Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...

Płatności

Sposoby płatności za zamówienie:

• Przelew tradycyjny

• Za pobraniem (wyłącznie gdy w zamówieniu nie ma rur)

• Przelewy 24 (przelewy błyskawiczne)

• Imoje (przelewy błyskawiczne, karty płatnicze, BLIK, odroczone płatności TWISTO)

Przelew tradycyjny:

Jeśli zdecydujesz się na przelew tradycyjny, po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail potwierdzający zamówienie i zawierający dane potrzebne do dokonania przelewu. Pamiętaj o wpisaniu w tytule przelewu tylko numeru Twojego zamówienia - pozwoli to na szybkie zidentyfikowanie Twojej płatności w naszym systemie. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, zamówienie będzie natychmiast przekazane do realizacji. Miej na uwadze, że operacje bankowe oraz zaksięgowanie pieniędzy mogą potrwać kilka dni roboczych. Pamiętaj również o dokonaniu oddzielnych przelewów za każde zamówienie oraz o podaniu numeru zamówienia w tytule przelewu.

Dane firmy:
RETIP
ul. Przesmyckiego 66
NIP: 123-131-00-95

Nr konta:

ING Bank Śląski Spółka Akcyjna ul. Sokolska 34 40-086 Katowice

Za pobraniem:

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu. Usługa dotyczy wyłącznie zamówień bez rur. Dodanie jakiejkolwiek rury powoduje automatyczne wyłączenie tej metody płatności.

Przelewy 24:

To nowa metoda płatności która pozwala na błyskawiczny przelew należności na nasze konto.
Więcej informacji na temat tej metody płatności znajdziecie Państwo na stronie operatora www.przelewy24.pl

Imoje:

To najnowsza metoda płatności internetowych która pozwala na błyskawiczny przelew należności na nasze konto.
Obsługuje karty płatnicze, szybkie przelewy, BLIK, odroczone płatności Twisto
Dzięki tej metodzie Twoja paczka zostanie opłacona natychmiast co skutkuje jej szybszym wysłaniem
Więcej informacji na temat tej metody płatności znajdziecie Państwo na stronie operatora https://www.imoje.pl

W razie dalszych pytań dotyczących płatności, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Możesz to zrobić:

• przez e-mail: info@pp-plumber.com.pl

• przez telefon: 696-696-153